Hakkımızda

www.mezatvar.com

Mezatvar.com tecrübesi on yılı aşan yeni nesil web ajansı Tuş Sesleri ve ikinci el kitapçılık sektöründe deneyimli Sahafzade internet sitesinin ortaklaşa hayata geçirdikleri bir sistemdir.

Sektöründe lider markaların yanında irili ufaklı birçok markaya da hizmet vermenin mutluluğunu yaşamakta olan Tuş Sesleri web alanında yazılım, tasarım ve donanım danışmanlığı gibi sunulabilecek tüm hizmetlerde, konusunda uzman kadroları ile çözüm üretmektedir.

Eski, artık basımı yapılmayan ya da ikinci el dergi ve kitapların alınıp satıldığı veya başka bir kitapla değiştirildiği küçük sanal bir işletme olan Sahafzade ile yapılan işbirliği ile mezatvar.com ortaya çıkmıştır.

İstanbul Fatih’te bulunan Tuşsesleri Bilişim Hizmetleri  müşterilerine karşı, güven ve kolaylık odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli mezat deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen Mezatvar sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartına ait  bilgiler www.mezatvar.com’da saklanmamaktadır. Bu nedenle  kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.

İşine tutkuyla bağlı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile mezatvar.com, mezat severlerin hayatlarına yeni bir değer katmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Yetkili : Muhammed Muharrem ANLAYIŞLI

Ünvan : Tuşsesleri Bilişim Hizmetleri

Vergi No: 0690284464

 Vergi Dairesi: Fatih

Telefon: 0532 781 21 44

Mail Adresi: info@mezatvar.com